Kontakt

Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego

Wojciech Gryglaszewski

ul. E. Orzeszkowej 16

60-778 Poznań

m: +48 608 592 052

t: +48 61 670 81 29

więcej

O nas

Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego działa od 2008 roku. Zajmujemy się wyceną i doradztwem w zakresie rynku nieruchomości. Oferujemy szeroki wachlarz usług świadczonych w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i standardy zawodowe priorytetowo traktując wysoką jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasza działalność koncentruje się na terenie Wielkopolski, ale podejmujemy się prac również w innych rejonach kraju.

WG

Właścicielem Biura jest Wojciech Gryglaszewski – rzeczoznawca majątkowy (państwowe uprawnienia zawodowe nr 4659), biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu, certyfikowany rzeczoznawca bankowy do wykonywania wycen dla potrzeb kredytowych, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego. Ukończył studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał we współpracy z uznanymi kancelariami rzeczoznawców majątkowych w Poznaniu, Warszawie i Białymstoku, a także jako pracownik instytucji państwowych. Jest autorem publikacji branżowych i członkiem Rady Redakcyjnej Biuletynu Problemy Rynku Nieruchomości SRMWW. Specjalizuje się w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, rolnych i komercyjnych. Zajmuje się również szacowaniem nieruchomości nietypowych i o skomplikowanym stanie prawnym. W przeszłości doradzał m. in. przedsiębiorstwom sektora energetycznego, właścicielom obiektów zabytkowych i firmom deweloperskim. Branżę nieruchomości traktuje nie tylko jako źródło satysfakcji zawodowej, ale także własną pasję i obszar prywatnych inwestycji.

W zależności od potrzeb naszych Klientów współpracujemy z szerokim gronem profesjonalistów - prawników, inżynierów budownictwa, geodetów, geologów, leśników, finansistów. Dzięki Ich wsparciu potrefimy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom.