Kontakt

Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego

Wojciech Gryglaszewski

ul. E. Orzeszkowej 16

60-778 Poznań

m: +48 608 592 052

t: +48 61 670 81 29

więcej

Partnerzy

W tym miejscu prezentujemy informacje o współpracujących z nami podmiotach:

Kancelaria Finasowa LBM Partnerzy to niezależny zespół profesjonalnych doradców świadczący usługi w zakresie pośrednictwa finansowego, w szczególności: pozyskiwania finansowania dla przedsiębiorców (kredyty obrotowe, inwestycyjne) i podmiotów indywidualnych (kredyty gotówkowe, hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne), a także ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych oraz funduszy inwestycyjnych i obligacji.

 

Jaśkiewicz, Papierska Kancelaria Adwokacka to skuteczni adwokaci specjalizujący się przede wszystkim w obsłudze podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz startup-ów. Wspólnicy Kancelarii gwarantują nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale także zaangażowanie w poszukiwaniu optymalnych, nowatorskich, a przede wszystkim skutecznych rozwiązań.

 

Mecenasi.pl to wyszukiwarka adwokatów i radców prawnych oraz lista prawników polskojęzycznych z zagranicy. Branżowy portal ułatwiający nie łatwy wybór prawnika specjalizującego się w danej dziedzinie prawa. Wiele praktycznych informacji w jednym miejscu. Mecenasi.pl to miejsce w sieci z informacjami przydatnymi dla prawników oraz osób zainteresowanych tematyką prawa, zawodami prawniczymi, wykonywaniem zawodu, a także prawnikami którzy wsławili się i na stałe zapisali w historii adwokatury.